EN | BM

Laman Rasmi Pustaka Negeri Sarawak

Baca.Reka.Cemerlang

Buka hari ini

Sektor Pengurusan Korporat

Sila pilih daripada menu di bawah untuk pergi ke direktori staf yang khusus. Secara alternatifnya, anda boleh juga mengisi nama staf di dalam kotak sebelah kanan dan tekan 'Cari' untuk membuat carian staf.


Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif

Nama Jawatan No. Telefon Emel
Dr. Rashidah BolhassanKetua Pegawai Eksekutif082- 442000 samb. 313 rashidahb@sarawak.gov.my
Zuriawati Bt. Mohd. LailiSetiausaha Pejabat 082- 442000 samb. 220zuriawal@sarawak.gov.my
Muhammad Shahrul Bin BahroPegawai Tadbir082- 442000 samb. 224sharulbee@sarawak.gov.my
Arpah Binti AdenanTimbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Perkhidmatan)082- 442000 samb. 102arpaha@sarawak.gov.my
Japri Bujang MasliTimbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Operasi)082- 442000 samb. 105japribm@sarawak.gov.my
Nor Asemah Bt. DrahmanLibrarian082- 442000 samb. 205norad@sarawak.gov.my

Bahagian Penyelidikan & Pembangunan

Dayangku Hadzimah Awangku Ahmad Pustakawan / Ketua Bahagian Penyelidikan & Pembangunan082-442000 samb.231dayanhaa@sarawak.gov.my
Cennylia Sundong Pustakawan 082-442000 samb 229 cennylia@sarawak.gov.my
Amir Hamzah B. AhmadPembantu Perpustakaan082-442000 samb.211amireaha@sarawak.gov.my

Sektor Pengurusan Korporat

Wan Mazli Wan RazaliPustakawan, Ketua Sektor082-442000 samb.103 mazlir@sarawak.gov.my

Audit Dalaman

Maurice Braoh Juruaudit Dalaman / Ketua Bahagian of Audit Dalaman082-442000 samb.230 maurice@sarawak.gov.my

Bahagian Kewangan & Pengurusan Fasiliti

Norafiqah Nabilah bt JulaihiAkauntan/ Ketua Bahagian Kewangan & Pengurusan Fasiliti082-442000 samb.274 nnabilah@sarawak.gov.my
Unit Kewangan
Ammie Syarina Bt. Mohd JelaniPenolong Akauntan082-442000 samb.273 ammies@sarawak.gov.my
Haspidawati Bt. BujangPenolong Akauntan082-442000 samb.276 haspidab@sarawak.gov.my
Zaidi Mohd NorPenolong Akauntan082-442000 samb.275 zaidimn@sarawak.gov.my
Mohammad Aidiq Bin AidiPembantu Akauntan082-442000 samb.272 aidiq@sarawak.gov.my
Flin Lovina HusseinPembantu Akauntan082-442000 samb.271 flin@sarawak.gov.my
Unit Pengurusan Bangunan
Anita Haji HamdanPenolong Pegawai Tadbir / Ketua Unit Pengurusan Fasiliti082-442000 samb.263anitah@sarawak.gov.my
Arman Bin CheePenolong Jurutera082-442000 samb.269armanc@sarawak.gov.my
Idris B. MorniPenolong Jurutera082-442000 samb. 264idrism@sarawak.gov.my
Mohamed Ismauli B.Abdul WahabPenolong Jurutera082-442000 samb.267mohamiw2@sarawak.gov.my
Mohammad Nazzim B. ZainudinPenolong Jurutera082-442000 samb.265nazzimz@sarawak.gov.my
Alya Afika Bt. PairiPenolong Jurutera082-442000 samb.256alya@sarawak.gov.my

Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

Laurena Ak AlohPegawai Tadbir / Ketua Bahagian Pengurusan Sumber Manusia082-442000 samb.280laurenaa@sarawak.gov.my
Aida Lailani Binti YahyaPenolong Pegawai Tadbir082-442000 samb.283aidalai@sarawak.gov.my
Alya Faeeqah HamaliPenolong Pegawai Tadbir 082-442000 samb.282 alyafh@sarawak.gov.my
Masni Bt. MorshidiPembantu Tadbir082-442000 samb.281 masm@sarawak.gov.my
Siti Munirah Bt. IdrisSetiausaha Pejabat082-442000 samb.284 sitimi1@sarawak.gov.my
Unit Pembangunan Sumber Manusia
Suria Sonia Ahip AbdullahPegawai Tadbir / Ketua Unit Pembangunan Sumber Manusia082-442000 samb.209 soniasa@sarawak.gov.my

Bahagian Komunikasi Korporat

Syeeida Ali Husien Pegawai Tadbir / Ketua Bahagian Komunikasi Korporat082-442000 samb.225 syeeidah@sarawak.gov.my
Unit Kualiti
Mohammad Nazari B. RazaliPenolong Pegawai Tadbir / Ketua Unit Inovasi082-442000 samb. 228nazarir@sarawak.gov.my
Unit Komunikasi
Siti Khairunnisa Bt. RosliPenolong Pegawai Tadbir / Ketua Unit Perhubungan Awam dan Pemasaran 082-442000 samb.221sitikr@sarawak.gov.my
Joponimilina Anak LisenPenolong Pegawai Tadbir082-442000 samb.208joponi@sarawak.gov.my
Nur Xyalihin Bt. JamelSetiausaha Pejabat082-442000nurxj@sarawak.gov.my
Norzihan Bt. AbdullahPembantu Tadbir082-442000 samb.226norzihaa@sarawak.gov.my
Unit Registri
Nur Ashikin Bt. AhmadSetiausaha Pejabat / Ketua Unit Registri082-442000 samb.279 nuraa2@sarawak.gov.my
Cyprian Eldred RossemPembantu Tadbir082-442000 ext 279/201cypriaer@sarawak.gov.my