EN | BM

Laman Rasmi Pustaka Negeri Sarawak

Baca.Reka.Cemerlang

Sektor Pengurusan Korporat

Sila pilih daripada menu di bawah untuk pergi ke direktori staf yang khusus. Secara alternatifnya, anda boleh juga mengisi nama staf di dalam kotak sebelah kanan dan tekan 'Cari' untuk membuat carian staf.


Sektor Pengurusan Korporat

Nama Jawatan No. Telefon Emel
Laurena Anak AlohPegawai Tadbir Gred N48/Ketua Sektor082- 442000 samb. 102laurenaa@sarawak.gov.my

Bahagian Kewangan

Norafiqah Nabilah bt JulaihiAkauntan Gred WA41/ Ketua Bahagian Kewangan & Pengurusan Fasiliti082-442000 samb.274 nnabilah@sarawak.gov.my
Finance Unit
Haspidawati Bt. BujangPenolong Akauntan Gred W32082-442000 samb.273 haspidab@sarawak.gov.my
Zaidi Mohd NorPenolong Akauntan Gred W32082-442000 samb.275 zaidimn@sarawak.gov.my
Patrick Anak SidiPenolong Juruaudit Gred W29082-442000 samb.276 patrick@sarawak.gov.my
Flin Lovina HusseinPembantu Akauntan Gred W19082-442000 samb.271 flin@sarawak.gov.my
Bahagian Fasiliti & Pengurusan Bangunan
Nurdiyana Binti RamleeJurutera Gred J41082-442000 samb.263diyanar@sarawak.gov.my
Arman Bin CheePenolong Jurutera Gred JA29082-442000 samb.269armanc@sarawak.gov.my
Idris B. MorniPenolong Jurutera Gred JA29082-442000 samb. 264idrism@sarawak.gov.my
Mohamed Ismauli B.Abdul WahabPenolong Jurutera Gred JA29082-442000 samb.267mohamiw2@sarawak.gov.my
Mohammad Abdullah HamdanPenolong Jurutera Gred JA29082-442000 samb.265mohamah7@sarawak.gov.my
Alya Afika Bt. PairiPenolong Jurutera Gred JA29082-442000 samb.256alya@sarawak.gov.my

Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

Alya Faeeqah HamaliPenolong Pegawai Tadbir Gred W32/ Pemangku Ketua Bahagian Sumber Manusia082-442000 samb.282 alyafh@sarawak.gov.my
Aida Lailani Binti YahyaPenolong Pegawai Tadbir Gred N29 (Perkhidmatan)082-442000 samb.283aidalai@sarawak.gov.my
Masni Bt. MorshidiPembantu Tadbir (P/O) Gred N22 (Perkhidmatan)082-442000 samb.281 masm@sarawak.gov.my
Unit Pembangunan Sumber Manusia
Siti Munirah Bt. IdrisAPembantu Setiausaha Pejabat/Setiausaha Pejabat Gred N29/Ketua Unit/(Pegawai Latihan)082-442000 samb.284 sitimi1@sarawak.gov.my
Nur Xyalihin Binti JamelPembantu Setiausaha Pejabat/Setiausaha Pejabat Gred N29/(Pegawai Latihan)082-442000nurxj@sarawak.gov.my

Bahagian Komunikasi Korporat

Dayangku Hadzimah Binti Awangku Ahmad Pustakawan Gred S44 / Ketua Bahagian Komunikasi Korporat082-442000 samb.231 dayanhaa@sarawak.gov.my
Unit Kualiti
Siti Khairunnisa Bt. RosliPenolong Pegawai Tadbir Gred N29/ Ketua Unit Kualiti082-442000 samb.221sitikr@sarawak.gov.my
Unit Komunikasi
Nur Ashikin Bt. AhmadPembantu Setiausaha Pejabat/Setiausaha Pejabat Gred N29/ Ketua Unit Komunikasi082-442000 samb.228 nuraa2@sarawak.gov.my
Joponimilina Anak LisenPenolong Pegawai Tadbir Gred N29082-442000 samb. 208joponi@sarawak.gov.my
Norzihan Bt. AbdullahPembantu Tadbir(P/O) N22082-442000 samb.226norzihaa@sarawak.gov.my
Unit Registri
Nor Diana Binti NawawiPustakawan Gred S41/Ketua Unit Registri082-442000 samb. 279nordn@sarawak.gov.my
Cyprian Eldred RossemPembantu Tadbir (P/O) Gred N22 (Perkhidmatan)082-442000 samb. 279cypriaer@sarawak.gov.my
Unit Pengurusan Aset
Anita Binti HamdanPenolong Pegawai Tadbir N32/ Ketua Unit Pengurusan Aset082-442000 samb.232anitah@sarawak.gov.my
Mohammad Aidiq Bin AidiPenolong Akauntan W29082-442000 samb.272 aidiq@sarawak.gov.my